Igazgatói fogadóórák:

MÁR ISTVÁN igazgató:   SZERDA, 12 - 14

MESTER GIZELLA igazgatóhelyettes:  KEDD, 11 - 12 

 

Megjegyzés:  A fogadás a 0267351342-es telefonszámon való előzetes bejelentkezés alapján történik.

 

Audiență directori:

prof. MÁR ISTVÁN, director:   MIERCURI, 12 - 14

prof. MESTER GIZELLA, director adjunct:  MARȚI, 11 - 12

 

Observație:  Pentru audiență este necesară solicitarea unei programări prin numărul de telefon 0267351342.

 

 

Osztályfőnöki fogadóórák a 2019/2020-as tanévben:

 

OsztályOsztályfőnökFogadóóra időpontja (nap, óra)
   
V.ASolymosi Annamária
Szerda, 13-14
V.BKovács Kinga
Kedd, 9-10
V.CBandi Zita
Kedd, 13-14
   
VI.ABokor Ildikó
Szerda, 11-12
VI.Bdr. Kovács Anikó
Csütörtök, 9-10
VI.CSzerző Teréz
Szerda, 10-11
 

VII.AKiss Ildikó Szerda, 11-12
VII.BSzép Kinga
Kedd, 9-10
VII.CVáncsa Dóra
Péntek, 9-10
   
VIII.AKoós Kinga Zsófia
Szerda, 12-13
VIII.BMáthé Attila István
Hétfő, 13-14
VIII.CVarga Csilla
Hétfő, 10-11
VIII.DBod GizellaCsütörtök, 12-13
   
IX.ASzőcs-Torma Katalin
Hétfő, 11-12
IX.Bdr. Erdély Judit
Kedd, 14-15
IX.CSebesi Zoltán
Péntek, 11-12
   
X.AMajos Andrea Aranka
Hétfő, 11-12
X.BGyergyay Réka
Szerda, 11-12
X.CJoós Csilla Rozália
Csütörtök, 13-14
   
XI.ASimon Ilona
Kedd, 12-13
XI.BRusznák Gabriella
Szerda, 11-12
XI.Cdr. Incze Éva
Kedd, 11-12, és szerda, 13-14
   
XII.AErdőközi Enikő Anna
Szerda, 12-13
XII.BTörök Katalin
Kedd, 11-12
XII.CMátyás-Péter Erzsébet
Hétfő, 13-14
   

 

 További tanári fogadóórák a 2019/2020-as tanévben:

 

Katona AndreaSzerda 9-10
Bucsi-Bende EleonóraKedd, 11-12
Márton-Simon AnnaHétfő, 9-10
Sylvester AnnaCsütörtök, 12-13
Szabó MónaKedd, 12-13
Pethő IbolyaKedd, 10-11
Pieldner MartinSzerda, 11-12
Kubát KingaPéntek, 11-12
Babos LászlóCsütörtök, 10-11
Erdély LászlóCsütörtök, 7-8
Nagy EmeseHétfő, 12-13
Nagy GáborHétfő, 10-11
Kolumbán Szidónia Laura
Péntek, 9-10 és 14-15
Szabó AndreaKedd, 10-11
Sándor Szilárd
Kedd, 10-11
Ferencz MelindaKedd, 13-14
Haszmann Júlia RékaCsütörtök, 13-14
Szőts Dániel ErnőCsütörtök, 8-9
Váncsa Gyöngyi KláraKedd, 12-13
Fejér ZoltánSzerda, 11-12

 

 

Tanítók fogadóórái a 2019/2020-es tanévben:

Osztály
TanítóTerem    Időpont
    
Előkészítő A        Puskás-Bajkó AnnamáriaBl/55Hétfő, 16-17
Előkészítő BOláh-Székely ÁgnesBl/57Péntek, 16-17
Előkészítő CFehér KatalinBl/47Kedd, 16-17
    
I.ASzabó GizellaBl/48Kedd, 16-17
I.BForró ViolaBl/45Szerda, 16-17
I.CSebő ErikaBl/49Szerda, 16-17
    
II.AKelemen ArankaB/15Hétfő, 16-17
II.BDali Judit ZsuzsannaB/2Hétfő, 12-13
II.CGalaczi OlgaB/13Hétfő, 16-17
    
III.AAlbert ErikaB/5Szerda, 16-17
III.BKákay CsillaB/6Kedd, 16-17
III.CKató ZsuzsannaB/3Hétfő, 16-17
    
IV.AAmbrus-Sátha EditB/14Csütörtök, 11-12
IV.BÖrdögh Éva MelindaB/4Kedd, 16-17
IV.CVasile Jakab BarbaB/3Kedd, 16-17
    

 

 

A fogadóóra időpontjában az osztályfőnökök/tanítók a tanári szobában, a katedra szaktermében vagy az osztály tantermében érhetőek el.

A katedrák szakteremei (kuckók):

Román nyelv és irodalom katedra64-es terem, II. emelet
Magyar nyelv és irodalom katedra70-es terem, III. emelet
Angol nyelv katedra40-es terem, I. emelet
Francia és német nyelv katedra41-es terem, I. emelet
Matematika katedra50-es terem, II. emelet
Informatika katedra81-es terem, III. emelet, manzárd
Fizika katedra60-as terem, II. emelet
Kémia katedra64-es terem, II. emelet
Biológia-földrajz katedra35-ös terem, I. emelet
Társadalomtudományok katedra68-as terem, III. emelet
Technológia és művészeti nevelés katedra4-es terem, földszint
Tanítók, bentlakás épületeIII. emelet
Tanítók, B épületI. emelet
Pszichológia kabinet, főépület48-as terem, II. emelet
Logopédiai kabinet, B épület18-as terem, II. emelet