Gyorslinkek:  Mikes Alapítvány | Órarendek | Fogadóórák | Házirend | Testvériskoláink | Alkalmazottjaink névsora | Diáktanács | Felvételi információk

Elérhetőségeink

 

 

 


Kiemelt támogatóink - 2015/2016:

 

            

  

 

 

 

    2016. november 14.

VIII osztályosok próbavizsgája: 2016. november 22-24.
Próbaérettségi: 2016. december 6-8.

A Kovázsna Megyei Tanfelügyelőség megyei szintű próbavizsgát szervez november végén a VIII. osztályos tanulóknak, illetve december elején az érettségiző XII. osztályos tanulók számára. A vizsgák minden vizsganapon 12.00 órától kezdődnek, a diákjaink részvétele pedig kötelező. A próbavizsgák módszertana a nyári vizsgákkal megegyező, a vizsgatantárgyak pedig az alábbiak:

 

VIII. osztályosok próbavizsgája:

  • 2016. november 22. (kedd) - Román nyelv és irodalom
  • 2016. november 23. (szerda) - Magyar nyelv és irodalom
  • 2016. november 24. (csütörtök) - Matematika

XII. osztályosok próbaérettségije:

  • 2016. december 6. (kedd) - Román nyelv és irodalom
  • 2016. december 7. (szerda) - Magyar nyelv és irodalom
  • 2016. december 8. (csütörtök) - A szaknak megfelelő kötelező tantárgy (Matematika vagy Történelem).

 

Felhívjuk diákjaink figyelmét a Megyei Tanfelügyelőség weboldalán (https://isj.educv.ro/node/9744) közzétett információkra, itt az 1-7 mellékletek tantárgyanként tartalmazzák a próbavizsgára kötelező anyagrészeket, melyekből a vizsgatételek össze lesznek állítva.

 

 

    2016. szeptember 1.

Előkészítő osztályaink névsorai

 

Előkészítő A

osztály névsora:

BAJKÓ CS. ZSEJKE
BALLA L. BERNADETT
BEDŐ A. KRISZTINA IVETT
BEDŐHÁZI B.L. BÁLINT ÁBEL
BENKŐ B. BORÓKA
BERSZÁNY M.A. SALÓMÉ
BORBÉLY E. ESZTER
DAN A. ANDRÁS
DEMETER G. RÓBERT
DOBRICZA F. ADRIENN
ELCHLINGER E. LEILA
FÜLÖP I. DÁVID
GYÖRGY L.L. FRUZSINA
KEREKES L. NÓRA
KOVÁCS CS.L. ANDREA
KOVÁCS E. EMILIA VIVIEN
NAGY B. NÁNDOR
ORBOK JOÓ GY. HUNOR
PAP CS. ROLAND ZSOMBOR
SZABÓ E. BERTOLD
SZÁNTÓ O. SZIDÓNIA
TAKÁCS Á. SZABOLCS
TATÁR L. RICHÁRD
THIAC CS. TÍMEA
ZOLTÁNI I. IRINGÓ

Előkészítő B

osztály névsora:

ANTAL G.Z. SZIDÓNIA
ANTAL B. BARNA
ANTAL I. GRÉTA
BABA L. DORKA
BÁLINTH D.I. ANNA
BARABÁS J.Z. ESZTER
BEDŐ A.B BARNA
BOÉR L.ZS. ÁGNES
BUJDOSÓ L. ANNA
CSŐSZ A. ORSOLYA
ERDŐKÖZI Z.CS. PÉTER
LACZKÓ-IMRE-PÉTER GY. TIMEA
MÁR B.D. ÁKOS
MÁR Z.A. HANNA
MOLNÁR P. ADRIENN
NAGY I. DÁNIEL
PAKUCS B. GERGŐ
PÁL J. ALPÁR JÁNOS
PAP A.E. MÁRK
RÁDULY V. RICHÁRD ZSOLT
SALAMON A. ZSÓFIA
STINGHE A.I. HUNOR SZABOLCS
SZÉP ZS. BOGLÁRKA
TOTH L.GY. IMELDA
WENZL-BOGYÓ A. PETRA

Előkészítő C

osztály névsora:

ALBERT T. BORBÁLA
ASZTALOS J. FRIDA
BÁLINT L.T. ROLAND LEVENTE
BOGYÁN J. PATRIK NIMRÓD
CSÁKI K. DÁVID-KÁLMÁN
DONÁTH I. RÉKA ANITA
FÜLÖP L. EDINA HENRIETTE
GANEA A. CRISTIAN ALEXANDRU
IMREH-BARTA I. BALÁZS
INCZE B.R. LEONÁRD
JANKÓ A. ANDREA
KÁDÁR GY. BALÁZS
KÁLMÁN Á. PIROSKA EMŐKE
KARDOS-BORS A. ANNA
KOVÁCS L. HUNOR
KOVÁCS CS.L. RENÁTA
KOVÁCS B.L. VIVIEN
MIHÁLY Z. KRISZTINA ANITA
MIKLOS L.CS. TAS
MIRCSE Á. NÓRA-HAJNALKA
MOLNÁR ZS. ANITA
MOLNOS I.L. NATÁLIA BOGLÁRKA
RÁCZ Á. CSABA ÁRPÁD
SZABÓ S.I. SZABINA BOGLÁRKA
ZOLTÁN-NAGY J.E. ETELE-ADARSH

 

 

    2016. szeptember 1.

A 2016/2017-es tanév szerkezete

 
 
1 félév

Szorgalmi időszak: 2016. szeptember 12. - 2016. december 23.

Kisiskolások őszi szünideje: 2016. október 29. - 2016. november 06.

Téli szünidő: 2016. december 24. - 2017. január 08.

Szorgalmi időszak: 2017. január 09. - 2017. február 03.

Félévközi szünidő: 2017. február 04. - 2017. február 12.

 

2 félév

Szorgalmi időszak: 2017. február 13. - 2017. április 14.

Húsvéti szünidő: 2017. április 17. - 2017. április 30.

Szorgalmi időszak: 2017. május 02. - 2017. június 16.

Nyári szünidő: 2017. június 17. - 2017. szeptember 10.

 

 


Arhívum